Haber Detayı
01 Mayıs 2022 - Pazar 02:14
 
GÖLCÜK GÜN GELİŞİM TAM KADRO ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PARKINDA
Gün Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumlarına bağlı olarak çalışmalarına devam eden Gölcük şubesi Polis Haftası kapsamında öğrencileriyle Başiskele Trafik Eğitim Parkında eğlenirken öğrendikleri bir gün geçirdiler.
Eğitim Haberi
GÖLCÜK GÜN GELİŞİM TAM KADRO ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PARKINDA

Gün Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Kurumlarına bağlı olarak çalışmalarına devam eden  Gölcük şubesi Polis Haftası kapsamında öğrencileriyle Başiskele Trafik Eğitim Parkında eğlenirken öğrendikleri bir gün geçirdiler.

Kurucu Müdür Fatih Ekinci tarafından şube olarak açılan, Denizevler Mahallesi Ali Uçar Caddesi No: 19 Gölcük ilçesinde eğitim faaliyetlerine devam eden Özel Gölcük Gün Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, özel gereksinimli bireylerin ihtiyaçlarına uygun güncel eğitim programlarıyla öğrencilerini her alanda hayata katmaya ve deneyimlerini arttırmaya çalışarak hedeflediği çalışma programlarını adım adım uygulamaya devam etmektedir.

GÜN GELİŞİM TRAFİKTE “HEM TEORİK HEM PRATİK BİLGİ”

Trafikle her an iç içe olduğumuz günümüzde çocuklarımızın en kapsamlı eğitimi almalarını sağlamak adına Kocaeli Trafik Denetleme Şube Müdürü Okan Tekin’in iştiraki ile Özel Gölcük Gün Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon  Merkezi öğrencilerine uygulamalı eğitim verildi.  Başiskele Trafik Eğitim Parkında öğrencilerimize görevli polis memurları tarafından önce trafik kuralları konusunda bilgilendirmeler yapıldı sonrasında miniklerin en eğlendikleri birebir trafik uygulamaları eğitimi yaptırıldı. Görevli polis memurlarının denetiminde öğrencilerimiz  eğitim parkurunda küçük arabalar ve bisikletlerle uygulamalar yapıp, eğlenirken öğrendiler. Gölcük Gün Gelişim öğrencileri arkadaşları ve öğretmenleri ile keyifli dakikalar geçirdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÖLCÜK, GÜN, GELİŞİM, TAM, KADRO, ÇOCUK, TRAFİK, EĞİTİM, PARKINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı