Haber Detayı
29 Eylül 2021 - Çarşamba 10:33
 
Körfez Kadın Platformundan Gölcük Çıkarması
İlçe Haberleri Haberi
Körfez Kadın Platformundan Gölcük Çıkarması

Körfez Ticaret Odası Kadın İcra Kurulu üyeleri, Körfez Belediyesi, Körfez Kent Konseyi, Körfez Halk Eğitim Merkezi temsilcililerinden oluşan Körfez Kadın Platformu üyeleri Gölcük’te bir dizi ziyarette bulundu.

KADIN PLATFORMUNDAN BİR DİZİ ZİYARET

Ziyarette incelemelerde bulunan grup aynı gün 4 ziyaret gerçekleştirdi. Körfez Kadın Platformu üyeleri yaptıkları ziyaretlerde kadın projeleri ile alakalı fikir alışverişinde bulundular. Körfez Kadın platformu tarafından yapılan ziyarette Gölcük Kent Konseyi, Gölcük Sanat Atölyesİ, Gölcük Kadın Sanat Kafesi ziyaretleri yapılırken, sosyal sorumluluk projesi kapsamında oluşturulmuş olan; kadınların işletmesini yaptığı Sanat kafe de incelemeler yapılarak Körfez ilçedeki projelere ışık tutması adına fikir alışverişinde bulundular.

GÖLCÜK SONRASI TÜTÜNÇİFTLİK PROJESİ İNCELENDİ

Gölcük’te bir dizi ziyaret gerçekleştiren Körfez Kadın Platformu son olarak Körfez Belediyesi tarafından Tütünçiflik Kültür Merkezinin önünde kadın girişimcilerin kullanımı İçin hazırlanan ve Platform işbirliği ile açılacak olan merkezinson incelemelerini gerçekleştirdiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Körfez, Kadın, Platformundan, Gölcük, Çıkarması,
Yorumlar
Haber Yazılımı